Замовити номер

Тип номеру:
Дата:
Кількість днів:
Дорослих:
Дітей до 12:
ЗАМОВИТИ

Пам'ятки

  Арабатська стрілка - це самий довгий піщаний пляж в Європі, за розмірами не має собі рівних у світі.

  З одного боку Сиваш, з іншого - Азовське море, а посередині - гігантський чистий піщаний пляж, ласкаве сонце і чудова природа. Все це можна сказати про курорт Арабатська стрілка. Це довга коса, що розділяє саме море і затоку. Сам же курорт Арабатська стріла відмежовується від материка вузькою Генічеською протокою.

  На території коси знаходяться населені пункти: села Генічеська Гірка, Щасливцеве, Стрілкове. Географічні координати - 45 ° 42 'пн. ш. 35 ° 09 'східної довготи. д.

  Описуючи курорт, в першу чергу, хочеться сказати про його розміри, він не має аналогів в цілому світі. Протяжність Коси понад 110 кілометрів, а ширина від 7 до 270 метрів. Азовське Море тут найтепліше, наймілкіше. Затока Сиваш також унікальна, існує 2-3 подібних  місць на земній кулі. Арабатська стрілка - одне з відомих місць-оздоровниць. Поєднання лікувальних властивостей з особливостями моря роблять цей курорт особливо привабливим для відпочинку і оздоровлення дітей.

Клімат:

   Помірно-континентальний клімат. Влітку вода в морі прогрівається до +29 С, а в затоці ще вище. Сильна спека, яка в останні роки буває частіше, переноситися легко за рахунок морських вітрів. Середня річна температура +26 С. Тим, хто любить більш низькі температури, краще приїжджати в вересні.

  Проїхати на Арабатську стрілку можна через місто Генічеськ або через Новоолексіївку. Постійно курсує автобус з Генічеська до села Стрілкове і маршрутні таксі.

Відстані:
Генічеськ - Генгорка - 12 км.
Генічеськ - Щасливцеве - 18 км.
Генічеськ - Стрілкове - 36 км.
Генічеськ - Кам'янське (Крим) - 130 км.

Заповідник Асканія-Нова

  Біосферний заповідник Асканія-Нова один з найвідоміших національних заповідників в Європі, розташований в Україні. Це єдине місце на європейській території, степ якої ніколи не відчув на собі впливу діяльності людини. На території заповідника створено зоопарк, в якому зібрані звірі і птахи з усього світу. Варто сказати, що в зоопарку дикі тварини містяться в просторих вольєрах.
  Крім зоопарку заповідник «Асканія-Нова» приваблює туристів і просто бажаючих приємно провести час людей величезним ботанічним парком з штучними озерами і ставками. На території парку можна побачити дерева і кущі всих кліматичних зон. Всі ці факти роблять заповідник унікальної природної зоною на землі древньої Таврії. У заповіднику, прогулявшись по великій території парку, можна побачити тварин і птахів із усього світу. Всього на території 30 квадратних кілометрів проживають близько 1000 представників тваринного світу. До слова сказати, тварини живуть майже в вільних умовах і радують око своєю безтурботністю, деяких можна погодувати прямо з рук, правда, тільки під пильним наглядом працівників зоопарку.
  Головна відмінність заповідника «Асканія-Нова» від інших подібних паркових зон і зоопарків - це той факт, що рідкісні тварини,привезені з Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки уживаються на території парку з місцевими представниками дикої фауни.
  Загальна площа загонів для тварин становить 30 кв. км. і на ній розташовується понад 1000 тварин і гібридних форм, включаючи антилоп, зебр, буйволів, бізонів та інших тварин. У степу пасуться лами і шотландські поні та інші дикі парнокопитні. Крім того, в зоопарку заповідника безліч дрібних звірків (від мишей до горностаїв).


 Флора и фауна заповедника Флора и фауна заповедника Флора и фауна заповедника


 

Термальне джерело

  На Арабатську стрілку щороку приїжджають туристи, щоб не тільки покупатися в Азовському морі, а й відвідати гаряче джерело з радоновою водою, яка на виході має температуру 70°С.
  Радонове джерело на Азовському морі позитивно впливає на організм, використовується для лікування багатьох хвороб:
- серцево-судинних захворювань;
- опорно-рухового апарату;
- центральної нервової системи;
- хронічних запальних жіночих хвороб;
- захворювань шлунково-кишкового тракту;
- ендокринних і обмінних порушень;
- шкірних захворювань.

  Перш, ніж займатися самолікуванням термальними джерелами на Арабатській стрілці, обов'язково проконсультуйтеся з лікарями.


 


 

Азово-Сиваський національний природний парк.

  Азово-Сівашкій національний природний парк включає в себе акваторії Азовського моря і озера Сиваш. Парк розташований в Херсонській області, на мальовничій косі Бирючий острів. За довгий час в Азово-Сиваському національному природному парку сформувалися унікальні природоохоронні екосистеми, які мають безцінне рекреаційне значення. У зв'язку з цим, відвідування парку можливе лише з дозволу екскурсовода і тільки по строго визначеним маршрутам. У парку розроблено два маршрути - морський, що представляє собою прогулянку на катері і сухопутний. На час перебування в парку є можливість зупинитися в будиночках на території парку.
  Азово-Сиваський національний природний парк у своєму розпорядженні унікальні ландшафтами. Тут Ви зустрінете лиманові і морські рівнини, піщано-степові долини, солончакові формації. Погода тут сувора і посушлива. Як правило, мало опадів і сильні вітри.
  Рослинність в такому кліматі - відповідна - переважає степова і солончакова рослинність. Зустрічаються трави з оригінальними назвами: шавлія сухостепной, кермек чурюкський, тетрадикліс ніжний і інші. Є й реліктові види, які ростуть тільки в цій місцевості. Багато представників флори і фауни занесені до Червоної книги України.
  Особливістю національного парку є те, що він дуже привабливий для птахів, які залишаються на території парку на відпочинок під час міграцій. Тут для них є всі умови: м'який клімат, вдосталь корму, місця для гніздування. З метою охорони водних пернатих, територія Сиваської затоки була внесена в список водно-болотних угідь міжнародного значення.
  Кого ж можна зустріти на просторах парку? Ви не повірите, але під час сезонних міграцій тут можна побачити більше 1 млн птахів. Серед них чайки, кулики, лебеді-шипуни, качки, чаплі, орлан-білохвіст.
  Якщо Ви втомилися від міської метушні і вирішили відпочити в середовищі дикої незайманої природи, Азово-Сиваський національний природний парк - це безперечно те місце, куди Вам варто поїхати.


 


 

Зоопарк

  Контактний зоопарк на Арабатській Стрілці відкрився в 2010 р поруч гарячим джерелом. Зокрема, тут містяться рідкісні чорногриві берберські леви. Також в зоопарку можна побачити ведмедів, вовків, лисиць, мавп, верблюдів, лам, поні, віслюків, єнотів, чорнобурок, дикобразів, кроликів, білок, страусів, пеліканів та ін. Особливість контактного зоопарку полягає в тому, що деяких тварин можна не тільки побачити, а й погладити їх.

Солоне озеро

  Ще одне цікаве місце на Арабатській стрілці - це маленьке солоне озерце. Кілометрів за 7-8 від села Стрілкове.
  На місці нині існуючого Солоного озера шукали нафту. Стояла вишка. Але несподівано пішов газ, стався потужний вибух грунту і вишка пішла в утворену воронку.
  Поступово дно воронки заповнювався солоною водою. При жаркій погоді навколо утвореного солоного озерця, берег був білий від солі, як взимку від снігу. Але з роками пластівці солі значно зменшувалися і в даний час, такий ефект можна побачити тільки дуже жарким літом. Йдучи по дну озера можна зав'язнути приблизно по ікри, в чорну в'язку грязь.
  Глибина в центрі, для дорослого середнього зросту, по шию. У деяких місцях озерця з дна "біжать" бульбашки газу. Якщо лягти на них, то буде легке відчуття "джакузі".
  Саме солоне озеро по діаметру метрів 100. Вода сильно солона, пече очі. Дістати бруд з дна проблематично, тому що неможливо пірнути. Легше черпати її ступнею. В воді відчувається печіння і пощипування по всій шкірі від солі.
  При виході на берег, шкіра покривається кристалами солі, в прямому сенсі цього слова. З собою беруть обов'язково каністри з водою, що б змити з шкіри соляні пластівці. Або швиденько біжать до моря. Можна побачити таку картину, чоловік лежачи на животі в озері читає газету. Можна повторити такий трюк легко.


 


 

 

Замовлення номера

Будь ласка, заповніть форму, щоб ми могли запропонувати вам варіанти. При наявності номера, найближчим часом наш менеджер з вами зв'яжеться. В літній період для замовлення номера ТЕЛЕФОНУЙТЕ до відділу бронювання.