Замовити номер

Тип номеру:
Дата:
Кількість днів:
Дорослих:
Дітей до 12:
ЗАМОВИТИ

ФОРС МАЖОР

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАСТАННЯ ФОРС-МАЖОРНИХ ОБСТАВИН ЗА ГОСПОДАРСЬКИМ ДОГОВОРОМ

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, з 24 лютого 2022 року, відповідно до засвідчення Торгово-промислової палати України (копія додається), почали діяти форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили), які заважають нашій компанії належним чином виконувати власні зобов’язання, прийняті за укладеним із Вами господарським договором.

З тих же причин, наша компанія не може виконати повернення попередньо сплачених грошових коштів, оскільки вони були використані для виконання укладеного між нами договору стосовно пансіонату «Експрес», який саме в цей час знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України.

Зауважимо, що настання обставин непереборної сили ніяким чином не звільняє нашу компанію від виконання основного зобов’язання перед Вами, відповідно до ст. 617 Цивільного кодексу України, і Ми повністю підтверджуємо готовність їх виконати після закінчення обставин, про які Ми повідомили Вас вище.

З повагою та надією на розуміння,

 

Директор ТОВ «Катран»                                      О. В. Борисенко

ще новини

Замовлення номера

Будь ласка, заповніть форму, щоб ми могли запропонувати вам варіанти. При наявності номера, найближчим часом наш менеджер з вами зв'яжеться. В літній період для замовлення номера ТЕЛЕФОНУЙТЕ до відділу бронювання.